Oferty pracy:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Poddębice
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,

  • prowadzenie sprzedaży i stosownej dokumentacji,

  • doradzanie klientom oraz kontakt z podwykonawcami.

  • obsługa systemu zamówień, oraz kontakt z dostawcami i producentami.

  • wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu,

  • organizacja powierzchni wystawienniczej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne

  • prawo jazdy kat.B

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • gotowość do samorozwoju

  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Narzędzia potrzebne do pracy

  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków.

  • Szkolenia pozwalające zdobyć wiedzę z zakresu budowy instalacji sanitarnych i grzewczych, nowoczesnych, ekologicznych źródeł ciepła(pompy ciepła, fotowoltalika, rekuperacja ciepła, oczyszczalnie ścieków itp.)

  • Doświadczenie w pracy w branży instalacyjnej ( znajomość rynku, technologii , metod sprzedaży)

  • Doświadczenia w pracy z informatycznymi programami obsługi sprzedaży

  • Możliwość osiągnięcia statusu samodzielnego sprzedawcy

  • Możliwość awansu poziomego i pionowego w strukturze firmy

  • Pracę w licznym zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy klos@hydra.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

©2018 Hydra - Grupa SBS. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Realizacja damianmruk.pl | Pozycjonowanie strony - VD.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ AKCEPTUJĘ